Jan

Setkání SKASů všech brněnských veřejných vysokých škol a podpis otevřeného dopisu vládě

Aktuálně: Chcete vědět co odpověděl premiér Petr Nečas? Čtěte zde.

25. ledna se ve večerních hodinách sešli zástupci studentských komor akademických senátů Masarykovy univerzity, Vysokého učení technického, Mendelovy univerzity, Janáčkovy akademie múzických umění, Univerzity obrany a Veterinární a farmaceutické univerzity. Výsledkem jejich setkání je níže  uvedený otevřený dopis vládě České republiky a dohoda o společném postupu v protestech proti navrhované podobě reformy vysokého školství.

Zástupci brněnských SKASů přítomní na jednání

K výzvě se zatím připojily studentské komory akademických senátů těchto univerzit:

Soubory: