Apr

Setkání se Studentskou komorou

Zveme vás na diskusní setkání s členy Studentské komory Akademického senátu MU. Blíží se polovina našeho tříletého funkčního období. U té příležitosti bychom vám rádi představili, na čem pracujeme, a zeptali se, na co se podle vás máme zaměřit.

Probereme naši pravidelnou činnost i větší projekty. Zaměříme se na to, jaký vliv na studium může mít novela vysokoškolského zákona, a jak navrhujeme upravit předmětovou anketu a dosáhnout, aby se jí na všech pracovištích důkladně zabývali.

Nejen k těmto tématům budeme očekávat širokou debatu. Zajímá nás, s čím se při studiu potýkáte, a pokud to není prokrastinace, pokusíme se nalézt řešení.

Těšíme se (nejen) na všechny studenty MU.

Bližší informace najdete ve dvou Facebookových událostech: